----ŁÓDŹ MOIM MIASTEM ŁKS MOIM ŻYCIEM-------*1908-2015*-------107 LAT TRADYCJI----
OSTATNI MECZ: 3 maja 2015 (III Liga) Polonia Warszawa – ŁKS Łódź 1:2 (0:1) / Bramki: Arłukowicz 74 - Sarafiński 14, Martins 87 (kar.)
Najbliższy mecz:
6 maja 2015 godz.18:00 (III liga)
ŁKS Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki

niedziela, 22 września 2013

Sezon 2012/13: Dolcan Ząbki - ŁKS 1:1.

Łódzki Klub Sportowy wywozi z Ząbek cenny punkt remisując z Dolcanem 1:1. Gola dla łodzian zdobył Jakub Więzik.

Poniżej zapis relacji live:

1' - pierwszy gwizdek sędziego, przy piłce Dolcan

3' - okazja dla gospodarzy, mocny strzał Tataja broni Wyparło

5' - odpowiada Więzik sprytnym strzałem głową, radzi sobie bramkarz Leszczyński

7' - dobra akcja zainicjowana przez Sasina, piłka nie dociera jednak do Gieragi

8' - Tataj wychodzi na czysta pozycję, na szczęście był na pozycji spalonej

9' - Darafiński dośrodkowuje w pole karne Dolcanu, jednak radzą sobie obrońcy z Ząbek

10' - Wyparło w świetnym stylu broni potężny strzał sprzed pola karnego

11' - Piątkowski w dobrej sytuacji przed bramką ŁKS-u, nie trafia jednak czysto w piłkę

12' - Więzik do Sarafińskiego i... piłkę wybijają defensorzy Dolcanu

14' - długa piłka do Piesia, zatrzymana przez pewnie interweniującego Borsukova

16' - rajd Gieragi zakończony mocnym strzałem, który zablokował jeden z zawodników Dolcanu

17' - Sarafiński zainicjował kontratak, ale nie przyniósł on korzyści drużynie gości

18' - Borsukov uderza głową, ale piłkę wyłapuje Leszczyński

20' - zablokowany strzał Jakubika

21' - 0:1 - Tataj daje prowadzenie Dolcanowi, Bodzio pokonany pewnym strzałem glową

22' - Jakubik wpada w pole karne ŁKS-u, ale nie oddaje strzału

23' - Więzik marnuje idealną sytuację! Nie zdołał opanować piłki zagrywanej przez Sarafińskiego, czym umozliwił interwencję bramkarzowi z Ząbek.

25' - podręcznikowa akcja Dolcanu - Piątkowski wycofał piłkę do wbiegającego Tataja, Wyparło był jednak na posterunku

29' - Matuszek dośrodkowuje w polla karne ŁKS-u, lecz piłka nie dociera do żadnego z zawodników gospodarzy

30' - Gieraga źle przyjmuje piłkę w "szesnastce" Dolcanu

34' - kontratak ŁKS-u, Brud potyka się jednak stopując akcje

36' - Matuszek mija trzech piłkarzy z Łodzi

37' - Osiński popisuje się efektownym zwodem, ale po jego uderzeniu piłka szybuje wysoko nad bramką

39' - Piesio stara się zaskoczyć Wyparłę niesygnalizowanym strzałem z dystansu, nie trafia jednak w światło bramki

40' - przerwa w grze, na murawie z bólu zwija się Brud

43' - rzut rożny dla gospodarzy, chwilę wcześniej ŁKS wyszedł z opresji obronną ręką

44' - Sarafiński główkuje tuż obok bramki!

45'+1' - koniec pierwszej połowy, do przerwy ŁKS przegrywa 0:1

46' - rozpoczęła się druga połowa spotkania

48' - dłuższa przerwa w grze, na murawie leży jeden z piłkarzy Dolcanu

51' - rzut wolny dla łodzian w okolicach 25 metra, minimalnie koło spojenia uderzył Kaczmarek

52' - kolejna okazja dla ŁKS-u, tym razem jednak podanie wzdłuż linii końcowej przecinają obrońcy

54' - znowu atakuje ŁKS, ale w polu karnym przewraca się Jakub Więzik

53' - Piesio ponad bramką

63' - rajd prawym skrzydłem Pawła Sasina, ale podanie na przedpole mocno niecelne

68' - 1:1 - GOL DLA ŁKS-u! Jakub Więzik głową pokonuje Rafała Leszczyńskiego!

73' - dośrodkowanie ŁKS-u ląduje w rękawicach Leszczyńskiego

75' - mocny strzał Zjawińskiego zablokowany przez naszych obrońców, zamieszanie po rzucie rożnym wyjaśnia Sasin

77' - Kuklis mija dwóch rywali, ale zatrzymuje się na trzecim

78' - gigantyczne zamieszanie pod bramką ŁKS-u, ale ostrzał Dolcanu trafia wyłącznie w nogi obrońców

80' - Sarafiński wbiega w pole karne, ale powstrzymują go obrońcy

83' - ŁKS próbuje ataku pozycyjnego, Dolcan kontruje, ale w poczynaniach obu zespołów brakuje dokładności

86' - Kuklis odbiera piłkę, ale jego podanie do Kubickiego niecelne

88' - strzelają łodzianie, ale obok bramki

89' - ŁKS gra w przewadze jednego zawodnika, czerwoną kartką ukarany został Piesio

90' - podopieczni trenera Marka Chojnackiego nie zdołali już zmienić wyniku spotkania - ŁKS remisuje z Dolcanem 1:1

19 sierpnia 2012, Ząbki 12:15   900