wtorek, 17 września 2013

Sezon 2011/12: Widzew - ŁKS 0:1.

ŁKS pokonał Widzew przy al. Piłsudskiego!!! Gola na wagę trzech punktów strzelił Marcin Mięciel.

Zapis relacji:

1' - spotkanie rozpoczęte. ŁKS gra w czarnych strojach, Widzew w czerwonych

2' - pierwszy celny strzał Widzewa, uderza Dudu, broni Velimirović

4' - Kaśćelan próbuje strzelać z ponad 30. metrów ale trafia w nogi obrońców

6' - pierwszy rzut rożny dla ŁKS. Kaczmarek centruje na głowę Bieniuka, szybka kontra Widzewa, ale piłkę traci Dzalamidze

7' - celny strzał Szałachowskiego broni Mielcarz

9' - centra Kaczmarka, Saganowski do Kaśćelana, ten w idealnej sytuacji ale sędzia dopatrzył się spalonego. Jak pokazują telewizyjne powtórki nie miał racji

10' - Kaczmarek fauluje Budkę - żółta kartka

11' - faulowany Mięciel rzut wolny dla ŁKS. Kaczmarek strzela po ziemi, piłkę pewnie łapie bramkarz gospodarzy

13' - pierwszy rzut rożny dla Widzewa, Madera główkuje nad bramką

15' - centruje Dudu, Dżalamidze w idealnej sytuacji nie trafia w piłkę

17' - Mięciel centruje do wbiegającego Nowaka ale szybszy Mielcarz

20' - rzut wolny z narożnika boiska, Dudu wycofuje do Budki, ten strzela, broni Velimirović

21' - Szałachowski faulowany na linii pola karnego. Wolny dla ŁKS. Kaczmarek znów centruje na głowę Bieniuka, nadbiegający Salski strzela wysoko nad bramką

22' - szybka kontra ŁKS. Szałachowski z narożnika pola karnego strzela po ziemi dwa metry obok słupka

26' - Panka fauluje Nowaka - żółta kartka

31' - groźnie pod naszą bramką, Dżalamidze blokowany przez Łabędzkiego i Klepczarka, którzy w ostatniej chwili radzą sobie z rywalem i wybijają mu piłkę spod nóg

33' - Ostrowski dobrze zagrywa do Dżalamidze, ale Velimirović błyskawicznie wychodzi z bramki na dwunasty metr i łapie piłkę

36' - Mięciel strzela z powietrza, bardzo niecelnie

38' - fatalny błąd Łabędzkiego, który podaje piłke Grzelczakowi, na szczęście ten też się pogubił i zagrał niecelnie do partnera

43' - Kaczmarek centruje do Nowaka, ten strzela z woleja, świetnie broni Mielcarz

45' - dwa kolejne rzuty rożne dla ŁKS - bez efektu. Sędzia kończy pierwszą połowę

46' - druga połowa rozpoczęta. Romańczuk zastępuje Salskiego

47' - Grzelczak symuluje faul i sędzia pokazuje mu żółtą kartkę

52' - faul Grzelczaka na Kaśćelanie, zaiskrzyło na boisku. Przez kilkanaście sekund trwają przepychanki pomiędzy zawodnikami. Po opanowaniu sytuacji czerwona kartka dla Grzelczaka (druga żółta) i żółta dla Łabędzkiego

58' - dobra akcja Romańczuka, centra w pole karne, Kaczmarek z woleja nad poprzeczką

63' - Łukasiewicz fauluje Pinheiro - żółta kartka

64' - centra w pole karne Madera główkuje obok słupka

66' - świetny drybling Kaczmarka w polu karnym ale zabrakło ostatniego podania

67' - Okachi w uliczkę do Ostrowskiego, Velimirović czujny na szesnastym metrze rzuca się pod nogi widzewiaka i łapie piłkę

69' - Szałachowski próbuje strzelać z dystansu - bardzo niedokładnie

71' - Saganowski strzela z ostrego kąta, szkoda, bo mógł dogrywać do partnerów

74' - Nowak i Saganowski świetnie wymieniają piłke w polu karnym, w ostatniej chwili Pinheiro wybija piłkę na róg

77' - Łukasiewicz strzela z 18. metrów, piłka po nodze obrońcy wychodzi na róg. Centruje Kaczmarek, zamieszanie na linii pola karnego ale Klepczarek na spalonym

84' - 0:1, GOOOL!!! Wprowadzony przed chwilą Smoliński wspanialecentruje do Mięciela, a ten strzela głową gola

88' - strzela Oziębała, blokuje Klepczarek

90' - sędzia dolicza cztery minuty

90+1 - po stracie piłki przez Łukasiewicza Dudu strzela kilka metrów nad bramką

90+3 - Pinheiro brutalnie fauluje Mięciela, czerwona kartka dla zawodnika Widzewa

17.102011,18:30-Łódź (stadion Widzewa)