----ŁÓDŹ MOIM MIASTEM ŁKS MOIM ŻYCIEM-------*1908-2015*-------107 LAT TRADYCJI----
OSTATNI MECZ: 3 maja 2015 (III Liga) Polonia Warszawa – ŁKS Łódź 1:2 (0:1) / Bramki: Arłukowicz 74 - Sarafiński 14, Martins 87 (kar.)
Najbliższy mecz:
6 maja 2015 godz.18:00 (III liga)
ŁKS Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki

wtorek, 17 września 2013

Sezon 2011/12: ŁKS - Górnik Zabrze 1:1.

Łódzki Klub Sportowy po bardzo emocjonującym spotkaniu remisuje z Górnikem Zabrze 1:1.

Relacja live:

1' Mecz rozpoczął ŁKS i już kilkadziesiąt sekund później pierwszy rzut rożny dla gospodarzy

3' Dwa groźne strzały ełkaesiaków - pierwszy zablokowany przez obrońców, z kolei bomba Kaczmarka z trzydziestego metra bardzo niecelna

7' Dużo niedokładności w poczynaniach obu drużyn, delikatną przewagę zdobywają gospodarze, głównie za sprawą świetnie dysponowanego Kascelana

9' Strzał z rzutu wolnego Mladena Kascelana, lecz pewnie broni Łukasz Skorupski

11' Ładne uderzenie Kwieka, lecz świetnie piąstkuje Pavle Velimirovic

18' Nieporozumienie Velimirovica i Łabędzkiego wykorzystuje Nakoulma - 0:1

20' Z linii bramkowej piłkę wybija jeden z łódzkich obrońców. Po chwili znów znakomita okazja Górnika, lecz w polu karnym zimnej krwi nie zachował Kwiek

27' Thomik wzdłuż bramki, lecz strzał z odległości pięciu metrów broni bramkarz łodzian

29' Kolejny dynamiczny rajd Thomika, skrzydłowy Górnika wywalczył rzut rożny

31' Bardzo ostre wejście Saganowskiego i rzut wolny dla gości, lecz zabrzanie nie potrafią stworzyć zagrożenia po stałym fragmencie z boku boiska

35' Dośrodkowanie z lewej strony Marciniaka strzałem kończy Nakoulma lecz uderzenie jest zbyt słabe, by zaskoczyć Velimirovica

37' Wysoki pressing ŁKS-u przynosi efekty, lecz gospodarzom brakuje dokładności pod bramką Skorupskiego

41' Szałachowski rusza lewym skrzydłem, dośrodkowanie trafia do Papikyana, lecz wolej młodziutkiego pomocnika obok bramki

44' ŁKS długo utrzymuje się przy piłce, ale wciąż nie potrafi zagrozić poważnie bramkarzowi Górnika

45+1 Sędzia kończy pierwszą połowę. Mimo delikatnej przewagi, ŁKS przegrywa 0:1 po kuriozalnym golu Nakoulmy.

46' Drugą połowę rozpoczynają goście i już po chwili stają przed okazją na podwyższenie prowadzenia - na szczęście dla łodzian, zamieszanie w polu karnym wyjaśnia Velimirovic

50' Znakomite uderzenie Mączyńskiego broni Pavle Velimirovic. Po chwili świetny kontratak gospodarzy kończy się niedokładnym podaniem Saganowskiego

56' Górnik przed wyśmienitą szansą! Nakoulma do Kwieka, zawodnik gości minął bramkarza ŁKS-u, lecz uderzył obok bramki!

62' Świetne dogranie Szałachowskiego, lecz strzał Saganowskiego ponad bramką

68' Okres dominacji ŁKS-u, Saganowski wchodzi w szesnastkę, lecz zatrzymuje go Michał Pazdan

70' Marek Saganowski zagrywa do Szałachowskiego, a ten pewnym uderzeniem pokonuje Skorupskiego! 1:1!

72' ŁKS ruszył za ciosem! Nowak z rzutu rożnego, zamieszanie pod bramką Górnika, lecz piłkę z linii bramkowej wybija Nakoulma

76' Łodzianie atakują! Górnik od paru minut nie opuszcza swojej połowy

80' Dośrodkowanie Kascelana niecelne, po chwili nieco lepiej centruje Kaczmarek, ale na tablicy wyników wciąż 1:1

84' ŁKS długo konstruuje akcję, po ładnym rozegraniu strzał oddaje Bykowski, lecz piłka przelatuje obok bramki strzeżonej przez Skorupskiego

88' Wyśmienite dośrodkowanie Kaczmarka, główkuje Klepczarek, ale wysoko ponad bramką

90' Dwa rzuty rożne dla ŁKS-u. Najpierw broni Skorupski, po chwili zaś piłka wędruje nad poprzeczką

90+1 Tomasz Nowak z woleja w słupek!

90+3 Wodecki z boku pola karnego również w słupek! Szalenie emocjonująca końcówka. Sędzia kończy mecz.

17.09.2011,15:45-Bełchatów(stadion GKS-u)