niedziela, 22 września 2013

Sezon 2012/13: ŁKS - Flota Świnoujście 1:7.

W 11. kolejce I ligi ŁKS przegrał na własnym boisku z Flotą Świnoujście aż 1:7. Gole dla gości zdobywali: Kieruzel, Arifović, Olszar (dwa), Bodziony, Zalepa oraz Niedziela. Honorową bramkę dla łodzian strzeliłł w 35. minucie Paweł Kaczmarek, który wykorzystał rzut karny.

Zapis relacji:

0'- piłkarze obu drużyn są już na murawie

1' - pierwszy gwizdek sędziego, przy piłce Flota

2' - Flota zaczęła agresywniej, ale akcja Olszara i Września została przerwana

3' - Sasin zagrywa długą piłkę do Więzika, niestety bardzo niecelnie

5' - 0:1 - Flota obejmuje prowadzenie, Piotr Kieruzel pokonuje Bogusława Wyparłę głową.

7' - akcje ŁKS-u nie stwarzają żadnego zagrożenia pod bramką Kasprzika

8' - Stąporski dośrodkowuje wprost w ręce bramkarza gości

10' - gra toczy się w środku pola

12' - zamieszanie pod bramką gości, niebezpieczeństwo zażegnali obrońcy Floty, a strzału nie zdołał oddać Więzik

14' - kolejny rzut rożny dla Floty, chwilę później ŁKS rusza z kontratakiem, ale piłki nie przyjmuje Paweł Kaczmarek

16' - Flota w ataku pozycyjnym

18' - najlepsza okazja ŁKS-u - piłkę na lewą stronę do Kaczmarka zgrywa Sasin, a po niezłym dośrodkowaniu minimalnie myli się Gieraga. Powinno być 1:1!

20' - Stąporski uderza głową z linii pola karnego, ale piłka szybuje wysoko ponad poprzeczką

21' - potężny strzał Jasińskiego odbija się od jednego ze stoperów ŁKS-u, na szczęście "Bodzio W." jest na posterunku

23' - sporo niedokładności w grze obu zespołów

24' - znakomita akcja Stąporskiego - piłkarz ŁKS-u dwóch rywali i strzelił technicznie po ziemi, ale piłkę końcami palców zdołał wybić Kasprzik

25' - po chwilowym zrywie ŁKS-u mecz znowu toczy się w dość leniwym tempie

26' - Kaczmarek z rzutu wolnego wprost w ręce bramkarza gości

28' - ponownie bardzo aktywny dziś Paweł Kaczmarek, tym razem centrował z narożnika boiska

29' - ŁKS ambitnie atakuje, jednak brakuje przysłowiowego ostatniego podania

32' - kolejna szansa na wyrównanie! Ełkaesiacy pod bramką Floty zachowują się jednak bardzo nieporadnie - w piłkę kolejno nie trafili: Więzik oraz Kaczmarek

34' - w polu karnym faulowany Stąporski, rzut karny dla ŁKS-u!

35' - 1:1 - "jedenastkę" pewnie wykorzystał Paweł Kaczmarek!

36' - ŁKS w natarciu, Stąporski na spalonym

40' - Więzik nie opanował piłki w polu karnym rywali

41' - kontratak Floty, sytuację opanował Sasin

42' - z dystansu uderzał Konrad Kaczmarek, piłka poszybowała jednak wysoko ponad poprzeczką

43' - Zalepa główkuje tuż nad poprzeczką bramki Wyparły

45' - Kieruzek uderza bezpośrednio z rzutu wolnego, ale jego strzał jest bardzo niecelny

45' - 1:2 - druga bramka dla Floty, Wyparło po raz drugi pokonany głową - tym razem trafił Ensar Arifović. Chwilę później sędzia kończy pierwszą połowę meczu.

46' - drugą połowę rozpoczynają łodzianie - trener Marek Chojnacki wprowadza na boisko Przemysława Kitę, a ŁKS momentalnie rusza do ataku

48' - fenomenalne uderzenie Kaczmarka, piłka mija bramkę o milimetry!

50' - 1:3 - podanie Września z boku polarnego, porażająca bezczynność łódzkich kibiców i Sebastian Olszar zdobywa gola na 3:1

52' - ŁKS atakuje, ale brakuje dokładności pod bramką świnoujścian

54' - Sarafiński na skrzydło do Stąporskiego, ale napastnik łodzian trafia w nogi obrońców

55' - Kaczmarek uderza z lewej nogi, ale blokuje defensywa Floty, po chwili strzał Sarafiński trafia wprost w ręce Kasprzika

60' - 1:4 - ŁKS traci czwartą bramkę - swojego drugiego gola zdobywa Sebastian Olszar

67' - okres przestoju, obie drużyny zaprzestały ataków

68' - 1:5 - Bodziony. ŁKS przegrywa 1:5

77' - ŁKS próbuje jeszcze zmienić wynik, ale dziś jak na dłoni widać nasze wady - brak ostatniego podania, a w dogodnych sytuacjach - opanowania i zimnej krwi

86' - 1:6 - Zalepa strzela kolejnego gola dla Floty

90' - 1:7 - Niedziela

6 października 2012, 15:00 - Łódź

Flota Świnoujście
ŁKS Łódź - Flota Świnoujście 1:7 (1:2)
35' P.Kaczmarek         5' Kieruzel