----ŁÓDŹ MOIM MIASTEM ŁKS MOIM ŻYCIEM-------*1908-2015*-------107 LAT TRADYCJI----
OSTATNI MECZ: 3 maja 2015 (III Liga) Polonia Warszawa – ŁKS Łódź 1:2 (0:1) / Bramki: Arłukowicz 74 - Sarafiński 14, Martins 87 (kar.)

Widzów: 563

Po fatalnych występach to właśnie ten mecz z Wartą Sieradz miał być meczem na przełamanie. Tak też się stało Ełkaesiacy wygrali 3:0 aczkolwiek styl gry pozostawia jeszcze wiele do życzenia.

Gospodarze po ostatnich słabych występach od pierwszej minuty tego meczu narzucili swój styl gry i tak na prawdę to jest najmniejsza ilość bramek jaką Ełkaesiacy mogli zaaplikować drużynie z Sieradza gdyż sytuacji było o wiele więcej.

Pierwsza bramka padła w 16 minucie po indywidualnej akcji lewą stroną boiska Rodrigo który po rajdzie strzelił lewą nogą w prawy róg bramki i kibice mogli się cieszyć z prowadzenia. Drugą i trzecią bramkę strzelił Bartosz Bujalski który przy odrobinie szczęścia mógł pokusić się o hattricka.
W 34 minucie z rzutu karnego podwyższył wynik na 2:0 a w 49 minucie ustalił wynik na 3:0.

Mecz należy zaliczyć do udanych chodź przeciwnik nie był zbyt wymagający i piłkarzy czeka jeszcze długa droga żeby zrehabilitować się kibicom którzy ostatnio już stracili cierpliwość. Na szczęście trzy punkty zostają w Łodzi a kolejny mecz już 3 maja z Polonią Warszawa czyli z kolejnym zasłużonym klubem. Miejmy nadzieje że Ełkaesiacy podtrzymają passę i przywiozą ze stolicy komplet punktów.