----ŁÓDŹ MOIM MIASTEM ŁKS MOIM ŻYCIEM-------*1908-2015*-------107 LAT TRADYCJI----
OSTATNI MECZ: 3 maja 2015 (III Liga) Polonia Warszawa – ŁKS Łódź 1:2 (0:1) / Bramki: Arłukowicz 74 - Sarafiński 14, Martins 87 (kar.)
Najbliższy mecz:
6 maja 2015 godz.18:00 (III liga)
ŁKS Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki

poniedziałek, 12 maja 2014

Wojciech Robaszek po meczu ŁKS – Warta Działoszyn.

10330300_750810958292059_3670938448163780586_nTrener Wojciech Robaszek skomentował zremisowany 2:2 ligowy mecz Łódzkiego Klubu Sportowego z Wartą Działoszyn.

Proszę o podsumowanie dzisiejszego spotkania.

Wojciech Robaszek: Dzisiejszy rywal zaczął mecz bardzo dobrze. Dwa strzały z woleja przyniosły dwie bramki i szybko przegrywaliśmy 0:2. Przed przerwą udało nam się odrobić część strat i schodziliśmy do szatni przy wyniku 1:2. Po zmianie stron staraliśmy się odmienić losy meczu. Ważnym momentem była czerwona kartka dla jednego z gości. Grając w przewadze stwarzaliśmy duże zagrożenie po stałych fragmentach gry, ale z akcji wciąż nie mieliśmy zbyt dużego pożytku. Udało się wyrównać dosłownie w ostatniej sekundzie i wyrwać jeden punkt Warcie, która praktycznie miała wygrany mecz.

Z czego wynikała tak ogromna ilość błędów własnych?

W.R.: Ciężko mi odpowiedzieć teraz na to pytanie. Muszę przyznać, że pierwsza połowa w naszym wykonaniu była fatalna – najsłabsza odkąd zacząłem trenować ŁKS. Myślę, że przy takiej dyspozycji, jaką dziś pokazaliśmy, każdy zespół wyglądałby dobrze na naszym tle w pierwszej połowie meczu.