niedziela, 2 lutego 2014

Sparing: ŁKS - Mechanik Radomsko 1:0.

Olaf Okoński, ŁKS W trzecim tej zimy meczu kontrolnym piłkarze ŁKS odnieśli trzecie zwycięstwo.

Rywalem łodzian był w Kleszczowie Mechanik Radomsko. To ostatnia drużyna trzeciej ligi w grupie łódzkiej. W sparingu padł tylko jeden gol, a jego autorem był Olaf Okoński, który wykorzystał podanie Radosława Jurkowskiego.

W przerwie trener Wojciech Robaszek dokonał sześciu zmian i gra ŁKS była już gorsza. Ozdobą drugiej połowy meczu był strzał przewrotką Aleksandra Ślęzaka. Bramkarz Mechanika odbił jednak piłkę na rzut rożny.

Niestety, z powodu kontuzji meczu nie dokończyli Adrian Kacztelan, Adam Patora i Jurkowski.