----ŁÓDŹ MOIM MIASTEM ŁKS MOIM ŻYCIEM-------*1908-2015*-------107 LAT TRADYCJI----
OSTATNI MECZ: 3 maja 2015 (III Liga) Polonia Warszawa – ŁKS Łódź 1:2 (0:1) / Bramki: Arłukowicz 74 - Sarafiński 14, Martins 87 (kar.)
Najbliższy mecz:
6 maja 2015 godz.18:00 (III liga)
ŁKS Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki

poniedziałek, 30 grudnia 2013

ŁKS przygotowania do rundy wiosennej zacznie od turnieju halowego.

ŁKS Piłkarze ŁKS rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej od turnieju halowego. Rywalami czwartoligowych podopiecznych trenera Wojciecha Robaszka będą czołowi gracze w kraju.

Trener Wojciech Robaszek pierwsze zajęcia po zimowej przerwie zaplanował na 10 stycznia. Dzień później ełkaesiaków czeka udział w turnieju halowym, którego organizatorem jest Sport Vera. - W tym roku turniej będzie miał naprawdę doskonałą obsadę - zapewnia Tomasz Ścibor, jeden z organizatorów. - Potwierdziło udział już osiem drużyn, w składzie których aż roi się od znanych nazwisk. Przeciwnikami lidera IV ligi będą między innymi ekipy Ziny, Vera Football Team i Chińska-Dagram-Łowicz. W pierwszym zespole występują m.in. Dariusz Sowiński, Krzysztof Kuchciak i Sylwester Jarzębowski. Z kolei drużyna Chińska-Dagram-Łowicz (byli piłkarze m.in. Pelikana Łowicz) na co dzień występuje w II lidze futsalu.

Mecze będą trwać po 15 minut, a piłkarze zagrają na boisku na sztucznej nawierzchni o wymiarach 32 x 17 metrów. Początek turnieju o godz. 10.