niedziela, 22 września 2013

Sparing zima 2013: ŁKS - Olimpia Grudziądz 1:1.

ŁKS zremisował w sparingu z pierwszoligową Olimpią Grudziądz 1:1. Bramki dla obu drużyn padły po przerwie - goście wyszli na prowadzenie po trafieniu Marcina Smolińskiego z 78. minuty, a wynik ustalił Artur Golański, zamieniając rzut krany na bramkę siedem minut przed końcem spotkania.

Zawodnicy obu drużyn walczyli ambitnie i bezpardonowo, czego rezultatem były dwie czerwone kartki. W 32. minucie po drugim faulu na żółtą kartkę boisko opuścił Marcel Kotwica, a w 90. minucie za brutalne zagranie z placu gry musiał zejść zdobywca pierwszego gola - Marcin Smoliński.

20 lutego 2013, 11:00 - Uniejów

Olimpia Grudziądz
ŁKS Łódź - Olimpia Grudziądz 1:1
83' Golański                 78' Smoliński

ŁKS: Kołba (68' Domżał) - Mikołajczyk (64' Bogusz), Ragaman (64' Salski), Jurkowski, Wieczorek (64' Łucki) - Biel (46' Kiełb), Drągowski, Kotwica (36' Gieraga), Borys (46' Kaczmarek) - Gląba (46' Kita), Staroń (64' Golański)

Olimpia Grudziądz: Osiecki (46' Wróbel) - Pisarczuk, Mazurkiewicz, Staniek (75' Huseni), Banasiak (46' Woźniak) - Frańczak, Łabędzki, Kryszak (46' Górka),  Smoliński, Rogalski - Huseni (46' Ruszkul)

Czerwone kartki: 32' Kotwica (za drugą żółtą) - 90' Smoliński