niedziela, 22 września 2013

Sezon 2012/13: ŁKS - Olimpia Grudziądz 0:3.

ŁKS - Olimpia Grudziądz 0:3Łódzki Klub Sportowy przegrał w 21. kolejce I ligi z Olimpią Grudziądz 0:3. Udana pierwsza połowa spotkania nie wystarczyła, a niewykorzystane sytuacje z pierwszych czterdziestu pięciu minut zemściły się w drugiej części meczu.

Zapis relacji:

1' - przy piłce Olimpia

2' - pierwsza akcja ofensywna łodzian - Piotr Głąba uderza w poprzeczkę! To powinna być bramka!

3' - Pisarczuk zagrywa niecelnie, od bramki rozpocznie Kołba

4' - Wieczorek dośrodkowuje z rzutu wolnego wprost w ręce Wróbla

5' - Olimpia krótko rozgrywa rzut rożny, uderzenie Szczota broni golkiper ŁKS-u

6' - świetna akcja gospodarzy zakończona strzałem Biela. Młodzieżowy reprezentant Polski uderza jednak ponad poprzeczką.

7' - optyczna przewaga łodzian, najwyższy czas udokumentować ją bramką!

8' - Ruszkul groźnie główkuje, piłka mija jednak bramkę "Rycerzy Wiosny" w bezpiecznej odległości

9' - Biel niczym profesor wygarnął piłkę spod nóg gracza Olimpii

10' - dobry strzał Jurkowskiego, defensor ŁKS-u nie zdołał jednak pokonać Wróbla

11' - gospodarze radzą sobie naprawdę nieźle, Olimpia wciąż nie może dojść do głosu

13' - Mikołajczyk uderza sprzed linii pola karnego, piłkę blokują jednak obrońcy gości

14' - Kiełb stopuje akcję Olimpii już na wysokości połowy boiska

16' - na trybunach efektowna oprawa kibiców

18' - Mikołajczyk leży na boisku, sędzia nie przerywa jednak gry

19' - dobra kombinacyjna akcja łodzian, Ragaman zagrywa jednak zbyt mocno i piłki nie zdołał opanować Mikołajczyk

21' - Wieczorek opanował piłkę we własnym polu karnym, przerywając atak ekipy przyjezdnej

23' - Rogalski rusza z kontrą, ale szybko traci piłkę

27' - Cieśliński sfaulowany w okolicach 20 metra

30' - ŁKS rusza z kontrą, radzą sobie jednak obrońcy Olimpii

33' - Gieraga dobrze drybluje i wysuwa piłkę Bielowi, a ten myli się naprawdę minimalnie!

34' - piłka w siatce ŁKS-u, ale wcześniej Cieśliński sfaulował Kołbę i bramka nie zostaje zaliczona

35' - Mikołajczyk potężnie uderza po długim rogu, ale wyciągnięty jak struna Wróbel odbija pilkę!

38' - strzał z rzutu wolnego blokują goście

40' - kibice głośno domagają się gola dla ŁKS-u

42' - Ruszkul fatalnie kiksuje po dośrodkowaniu Szczota z prawej strony. Było gorąco pod bramką Kołby!

44' - sędzia doliczył 1 minutę

45' - ostatnia szansa ŁKS-u w tej połowie - z rzutu wolnego dośrodkował Staroń, ale piłke zlapał Wróbel

46' - początek drugiej połowy bezbarwny w wykonaniu obu drużyn

50' - godny pochwały gest kibiców, którzy wywiesili na trybunach transparent "śmierć kibica jak śmierć brata, Lechia, jesteśmy z wami"

51' - w wyśmienitej sytuacji Ruszkul, ale przegrywa pojedynek z Michałem Kołbą!

52' - seria zwodów Bartosza Biela, ale nasz pomocnik traci piłkę w narożniku boiska

58' - zamieszanie w polu karnym ŁKS-u, gdzie najwięcej zimnej krwi zachował Adam Cieśliński. Michał Kołba kapituluje, Olimpia prowadzi 1:0

59' - ŁKS rzuca się do odrabiania strat, na boisku pojawia się Konrad Kaczmarek

62' - po przerwie ŁKS gra zauważalnie słabiej, nie potrafiąc przedostać się pod bramkę Wróbla

64' - gol samobójczy Piotra Gląby

68' - ŁKS ambitnie próbuje zdobyć gola kontaktowego, ale brakuje dokładności. Druga bramka wyraźnie podcięła skrzydła gospodarzom

73' - Gieraga z głowy, ale ponad bramką

75' - Atomowe uderzenie Rogalskiego zza pola karnego, ale strzał blokują obrońcy ŁKS-u

80' - Kita i Biel próbują zagrać prawym skrzydłem, ale podanie na wolne pole jest zdecydowanie za mocne

87' - ładne uderzenie z dystansu Adriana Frańczaka, 3:0 dla Olimpii

90' - sędzia Robert Małek kończy spotkanie, ŁKS przegrywa z Olimpią Grudziądz 0:3

30 marca 2013, 12:30 - Łódź