wtorek, 17 września 2013

Sezon 2011/12: Zagłębie Lubin - ŁKS 2:1.

Po ciekawym meczu ŁKS przegrał w Lubinie. Pavle Velimirovića dwukrotnie pokonał Arkadiusz Woźniak.

Zapis relacji:

1' - mecz rozpoczęty. Zagłębie w pomarańczowych koszulkach, ŁKS w czarnych

2' - rzut wolny dla Zagłębia. Centruje Pawłowski, Woźniak głową obok słupka

3' - Kaczmarek łapie za koszulkę Abwo - żółta kartka dla obrońcy ŁKS

5' - Rachwał fauluje Kaśćelana i także dostaje żółtą kartkę

7' - Saganowski świetnie podaje do będącego w polu karnym Mięciela, ale ten nie trafia w piłkę

9' - 1:0, dośrodkowanie Rymaniaka z prawej strony, Woźniak strzela głową nad wyciągniętym Velimirovićem

12' - Łabędzki fauluje Sernasa. Rzut wolny z 20 metrów, Pawłowski strzela nad poprzeczką

15' - Kaczmarek świetnie do Saganowskiego - napastnik ŁKS źle przyjął piłkę, a był w doskonałej sytuacji

19' - Pawłowski dośrodkowuje z rzutu rożnego, Velimirović wybija piłkę

22' - Sernas traci piłkę i fauluje Kaścelana - żółta kartka. Kolejną dostaje Woźniak za dyskusje z sędzią

25' - Rymaniak centruje, Pawłowski strzela głową obok słupka

29' - Sernas z klepki wymienia piłkę z Woźniakiem, po czym strzela wysoko nad bramką

31' - z kilkunastu metrów strzelają Woźniak i Abwo - oba strzały zablokowane przez obrońców

34' - w narożniku boiska faulowany Nowak - żle rozegrany rzut wolny

36' - błyskawiczna kontra Zagłębia - Velimirović broni w sytuacji sam na sam z Sernasem

37' - rzut wolny dla gospodarzy tuż przed linią pola karnego, Woźniak strzela nad poprzeczką

39' - błąd Reiny, Saganowski w idealnej sytuacji strzela w nogi Isailovića

44' - 1:1, dynamiczna akcja Kaczmarka, Saganowski z bliska trafia do siatki

45+1 - Hanek główkuje w sam środek bramki, Velimirović broni bez trudu

45+2 - koniec pierwszej połowy

46' - druga połowa rozpoczęta, oba zespoły bez zmian w składach

48' - dobra akcja ŁKSu, ale Kaczmarek przypadkowo zagrywa ręką w polu karnym

49' - Saganowski podaje do Szałachowskiego, ten wbiega w pole karne ale jest blokowany przez obrońców

51' - Woźniak idealnie obsłużony podaniem przez Sernasa, na szczęście dla Velimirovića strzela w środek bramki i nasz bramkarz nie daje się zaskoczyć

52' - Rakowski sam na sam z Velimirović - doskonała interwencja Pavle!!! Uff, było gorąco...

54' - szybka kontra ŁKS. Szałachowski bliski przejęcia piłki w polu karnym

58' - Sernas strzela z 5 metrów, Kaczmarek wybija z linii bramkowej

63' - Mięciel zagrywa wzdłuż linii bramkowej, ale Saganowski minimalnie spóźniony

66' - ręką zagrywa Kaczmarek. Rzut wolny dla Zagłębia, centra na głowę Saganowskiego, który wybija piłkę daleko od naszej bramki

70' - Pawłowski uderza z 16. metrów, Velimirović stoi jak zaczarowany, a piłka szybuje minimalnie obok słupka

73' - Woźniak znów groźnie z 20. metrów, Velimirović wybija na róg

74' - Trwa napór Zagłębia. Pawłowski strzela w długi róg, Costa bardzo bliski skierowania piłki do bramki

77' - 2:1, Abwo mija Golańskiego i zagrywa do Woźniaka a ten strzela do bramki

79' - Saganowski strzela po ziemi, broni Isajlović

82' - koronkowa akcja ełkaesiaków, w ostatniej chwili piłka ucieka spod nóg Szałachowskiego

85' - Kaczmarek centruje w pole karne, Isajlović wypuszcza piłkę, ale natychmiast naprawia swój błąd

88' - Rakowski mija Kaczmarka i będąc w idealnej sytuacji lobuje Velimirovića - strzał metr nad poprzeczką

90' - Mięciel strzela głową - obok słupka

90+3' - centruje Kaczmarek, Mięciel ponownie główkuje obok słupka