----ŁÓDŹ MOIM MIASTEM ŁKS MOIM ŻYCIEM-------*1908-2015*-------107 LAT TRADYCJI----
OSTATNI MECZ: 3 maja 2015 (III Liga) Polonia Warszawa – ŁKS Łódź 1:2 (0:1) / Bramki: Arłukowicz 74 - Sarafiński 14, Martins 87 (kar.)
Najbliższy mecz:
6 maja 2015 godz.18:00 (III liga)
ŁKS Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki

niedziela, 20 października 2013

Sezon 2013/14: LKS Mierzyn - ŁKS 0:5.

55Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego nie zwalniają tempa! W ostatnich 2 meczach ligowych zdobyli aż 12 bramek, a w dzisiejszym spotkaniu zaaplikowali zespołowi LKS-u Mierzyn 5 goli, nie tracąc przy tym ani jednego!

Podopieczni trenera Wojciecha Robaszka wszystkie bramki zdobyli w drugiej części spotkania. Festiwal strzelecki rozpoczął w 51. minucie meczu Aleksander Ślęzak, który wykorzystał dobrą centrę z rzutu rożnego i strzałem głową wpakował piłkę do siatki. Dwie minuty później Radosław Jurkowski skorzystał z nieporozumienia w szykach obronnych gospodarzy i uderzeniem do pustej bramki podwyższył prowadzenie ŁKS-u. W 69. minucie Adam Patora został sfaulowany w polu karnym i sędzia bez wahania wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł sam poszkodowany jednak golkiper LKS-u wyczuł jego intencję i nie dał się pokonać. Nasz napastnik zrehabilitował się jednak dwie minuty później, kiedy wykorzystał dobre podanie Rafała Jankiewicza i po raz trzeci trafił do bramki gospodarzy. Miejscowi zostali „dobici” w doliczonym czasie gry. Najpierw po solowej akcji do siatki trafił Michał Zaleśny, a kilka sekund później najskuteczniejszy w naszej drużynie Adam Patora. Ełkaesiacy zasłużenie wygrali i po raz kolejne udowodnili, że doznane w ostatnim czasie porażki były jedynie wypadkiem przy pracy.

IV liga 19 pażdziernika 2013 15:00 - Mierzyn

LKS Mierzyn – ŁKS Łódź 0:5 (0:0)