----ŁÓDŹ MOIM MIASTEM ŁKS MOIM ŻYCIEM-------*1908-2015*-------107 LAT TRADYCJI----
OSTATNI MECZ: 3 maja 2015 (III Liga) Polonia Warszawa – ŁKS Łódź 1:2 (0:1) / Bramki: Arłukowicz 74 - Sarafiński 14, Martins 87 (kar.)
Najbliższy mecz:
6 maja 2015 godz.18:00 (III liga)
ŁKS Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki

poniedziałek, 9 września 2013

Sparing zima 2011: ŁKS - Znicz Pruszków 0:0.

W drugim meczu ze Zniczem Pruszków zagrali gracze, którzy na pewno nie czują się dublerami. Mowa choćby o Adrianie Woźniczce, Piotrze Klepczarku, Krzysztofie Mączyńskim czy Marcinie Adamskim. - Nie dzieliłem składu na lepszych i gorszych. Chciałem, żeby ci, którzy chcą na weekend wyjechać do domu, mogli zrobić to wcześniej. Dlatego grupa „warszawska” zagrała w pierwszym meczu - uzasadniał dobór graczy szkoleniowiec ŁKS. W konfrontacji ze Zniczem bramki nie padły. Najbliżej szczęścia był tuż przed przerwą Krzysztof Mączyński, którego strzał z około 20 metrów zmierzał w samo okienko bramki, ale Wojciech Małecki końcami palców przeniósł piłkę nad poprzeczkę. Zaraz po zmianie stron Mączyński znów spróbował uderzenia z dystansu, ale tym razem piłka poszybowała tuż obok słupka. Okazje do wpisania się na listę strzelców miał też Witold Ziober. jego strzały dwukrotnie blokowali jednak obrońcy gości. Znicz po przerwie też miał kilka szans do zdobycia gola ale Paweł Waśków do końca meczu zachował czyste konto.

Już w środę kolejny sparing. Tym razem ŁKS będzie podejmował KKS Kluczbork, a mecz znów odbędzie się w Konstantynowie Łódzkim.