środa, 18 września 2013

Sezon 2011/12: Górnik Zabrze - ŁKS 0:0.

W meczu Górnika Zabrze z Łódzkim Klubem Sportowym mało było składnych akcji i nie padł żaden gol. Łodzianie mogą się cieszyć z wywalczenia jednego punktu na trudnym terenie.

Zapis relacji:

1' - Zieliński strzela z bliska - pewne broni Wyparło

3' - Mięciel strzela po ziemi w boczną siatkę

4' - dobra akcja ŁKS prawą stroną. Sasin wykłada piłkę Mięcielowi, w ostatniej chwli sytuację ratuje wślizgiem Danch

7' - pilka w siatce ŁKS po strzale Zielińskiego - na szczęście spalony

13' - Mączyński strzela z ponad 20 metrów - broni Wyparło

17' - Laizans strzela z dystansu, ale kilka metrów obok słupka

21' - dobra wymiana piłki pomiędzy Mięcielem i Iwańskim , zabrakło ostatniego podania

24' - Mięciel strzela w środek bramki - broni Witkowski

28' - Gercaliu fauluje Dancha - zółta kartka dla zawodnika ŁKS

29' - rzut wolny dla Górnika - Magiera dośrodkowuje, piłka trafia w poprzeczkę

30' - szybka kontra ŁKSu, Iwański za mocno podaje do będącego kilka metrów od bramki Saganowskiego

32' - groźne dośrodkowanie Bembena, sytuację wyjaśnia Łabędzki, za którego plecami czaił się Zieliński

35' - mocny strzał Olkowskiego mija słupek łódzkiej bramki

40' - Zieliński w idealnej sytuacji do zdobycia gola główkuje bardzo niecelnie

43' - rzut wolny dla ŁKS. Dośrodkowuje Iwański, ale Pazdan nie pozwala na skuteczny strzał Saganowskiemu

45' - koniec pierwszej części meczu

46' - druga połowa rozpoczęta

48' - Olkowski w polu karnym mija trzech obrońców ŁKS i groźnie strzela - broni Bodzio W.

52' - dośrodkowanie Iwańskiego, Łukasiewicz główkuje obok słupka

56' - zderzenie Nakoulmy z Gieragą. Nasz obrońca z trudem podnosi się z murawy i po chwili prosi o zmianę

62' - Mączyński strzela z wolnego tuż nad spojeniem słupka z poprzeczką

65' - świetnie z woleja strzela Nakoulma, jeszcze lepiej broni Wyparło

71' - rzut wolny dla Górnika z 20 metrów, Bemben strzela bardzo słabo

72' - Mięciel faulowany przy linii bocznej. Gancarczyk dosrodkowuje z wolnego, ale obrońcy Górnika wybijają piłkę

76' - dobry drybling Papikyana, podanie do Mięciela, ten do Saganowskiego - płaski strzał broni Witkowski

79' - Jonczyk próbuje minąć Gercaliu, ale wyjeżdża z piłką poza linię końcową

80' - groźne dośrodkowanie z lewej strony, Wyparło wypuszcza piłkę z rąk, ogromne zamieszanie i... skończyło się na strachu

82' - dobry przechwyt Łabędzkiego, akcja prawą strona Bonina kończy się niedokładnym dośrodkowaniem

85' - kolejne dośrodkowanie Bonina, strzał Stąporskiego wysoko nad bramką

88' - Papikyan do Bonina, ten znów dośrodkowuje - niestety bardzo niedokładnie

90+1' - dwa rzuty rożne egzekwuje Magiera i dwa razy bardzo groźnie pod bramką ŁKS. Za każdym razem świetnie broni Wyparło

90+3' - koniec meczu

17 marca 2012, 13:30 - Zabrze