środa, 18 lutego 2015

Sparing: ŁKS - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:3.

Sparing  ŁKS Łódź z LKS Rosanów
W kolejnym sparingu przed rundą wiosenną piłkarze ŁKS Łódź zremisowali z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 3:3.

Ełkaesiacy w poprzednim sparingu przegrali z Pelikanem Łowicz 2:4. Rozegrali bardzo słabe spotkanie. Środowy pojedynek z kolejnym trzecioligowcem był więc okazją do rehabilitacji. Mecz zaczął się od szybko zdobytej bramki, bo już w pierwszej minucie wynik po podaniu Michała Zaleśnego otworzył Artur Golański. To była jego piąta bramka strzelona w sparingach. Jeszcze do przerwy goście strzelili jednak trzy bramki. Dwie z nich padły po dużych błędach w obronie, a jedna po niefortunnym odbiciu się piłki od Marcina Zimonia.

W drugiej połowie zagrała silniejsza jedenastka, a ŁKS od razu zaczął grać lepiej. Był też skuteczniejszy, dzięki czemu udało mu się doprowadzić do remisu. Gola na 3:3 w jednej z ostatnich akcji zdobył Robert Sierant, który trafił do bramki uderzeniem głową po rzucie rożnym.

Trenerzy ŁKS powoli zamykają ligową kadrę, a jednym z ostatnich przymierzanych do drużyny zawodników jest Adrian Łucki, który był testowany na prawej stronie obrony, a później jako defensywny pomocnik.

Dzisiaj z trzecioligowych rozgrywek wycofał się pierwszy wiosenny rywal ŁKS, czyli GKP Targówek. Z tego powodu sztab szkoleniowy będzie chciał w tym terminie zorganizować dodatkowy sparing. Na razie trwa szukanie rywala.