sobota, 7 lutego 2015

Sparing: ŁKS - Bzura Chodaków 4:1.

Sparing ŁKS Łódź z LKS Rosanów
Trzecią wygraną w trzecim zimowym sparingu odnieśli piłkarze ŁKS Łódź. Tym razem pokonali Bzurę Chodaków

Po 185 sparingowych minutach ełkaesiacy stracili pierwszą bramkę w okresie przygotowawczym. Gola zdobył Paweł Nowacki, wykorzystując rzut karny po faulu Marcina Zimonia. Chwilę później łodzianie mogli wyrównać, ale uderzenie testowanego Brazylijczyka Rodrigo zatrzymało się na poprzeczce. Choć nie grali zbyt dobrze, straty odrobili jeszcze przed przerwą. Po zagraniu Adriana Filipiaka do bramki trafił Łukasz Staroń. Druga połowa to już zdecydowana przewaga ŁKS, a instynktem strzeleckim wykazał się Artur Golański, który zdobył dwie bramki - pierwszą po solowej akcji, a drugą po zagraniu testowanego Bartosza Bujalskiego.

Jeśli chodzi o sprawdzanych graczy, to po meczu trener Marek Chojnacki powiedział, że decyzję podejmie do poniedziałku. Wiadomo, że blisko kontraktu są Michał Kołba i Dawid Piekielny, a mniej pewna jest przyszłość Aleksieja Najdeszka oraz Bujalskiego. Z kolei Rodrigo testowany będzie jeszcze przez tydzień, więc decyzja w jego sprawie zapadnie później.