----ŁÓDŹ MOIM MIASTEM ŁKS MOIM ŻYCIEM-------*1908-2015*-------107 LAT TRADYCJI----
OSTATNI MECZ: 3 maja 2015 (III Liga) Polonia Warszawa – ŁKS Łódź 1:2 (0:1) / Bramki: Arłukowicz 74 - Sarafiński 14, Martins 87 (kar.)
Najbliższy mecz:
6 maja 2015 godz.18:00 (III liga)
ŁKS Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki

niedziela, 25 stycznia 2015

Sparing: ŁKS - LKS Rosanów 5:0.

Piłkarze ŁKS w sobotnie przedpołudnie rozegrali pierwszy sparing przed rundą wiosenną III ligi

Rywalem ŁKS był LKS Rosanów, który na co dzień występuje w IV lidze. Dlatego w meczu dla trenerów łodzian nie było najważniejsze zwycięstwo, ale możliwość sprawdzenia nowego ustawienia wobec kilku zawodników. Szkoleniowcy przyglądali się przede wszystkim grze stoperów, a na tej pozycji w pierwszej połowie zagrali Sierant i Zimoń, a po przerwie Salski i Grzech. W stosunku do rundy jesiennej ŁKS gra o wiele lepiej w ataku. Widać, że ma pomysł na grę, a akcje są przeprowadzane z głową. Bramki w meczu z LKS też nie padły przypadkowo. Choć po dwa gole strzelili Golański i Patora, to na wyróżnienie zasłużył także Sarafiński. Nie dość, że też wpisał się na listę strzelców, to był współautorem dwóch innych bramek. W meczu nie zagrał jedynie Kamil Cupriak, który jest kontuzjowany.

Kolejny sparing ŁKS zagra ze Stalą Głowno, a kluby ustalają jeszcze miejsce i datę spotkania.

24 stycznia 2015 - Łódź

Herb
ŁKS Łódź - LKS Rosanów 5:0 (3:0)
Golański (dwie)
Patora (dwie)
Sarafiński

ŁKS: Kołba - Filipiak, Zimoń, Sierant, Karbowniak - Sarafiński, Golański, Ślęzak, Kowalski, Różycki - Staroń

Po przerwie grali: Sekuterski, Gąsiński, Salski, Zaleśny, Patora, Bujalski, Piekielny, Grzech