niedziela, 28 września 2014

III Liga: Lechia Tomaszów Mazowiecki - ŁKS 0:1.

ŁKS - Orzeł Nieborów 7:1. Z prawej Aleksander Ślęzak.
Piłkarze ŁKS wygrali drugi mecz z rzędu. Tym razem uporali się z Lechią Tomaszów Mazowiecki i wygrali na boisku rywala 1:0 po bramce Aleksandra Ślęzaka

O pierwszej połowie meczu piłkarze chcieliby jak najszybciej zapomnieć. Ich gra bardziej przypominała szachy niż piłkę nożną. ŁKS grał pasywnie, a widoczny był jedynie Kamil Cupriak, który pod koniec pierwszej połowy miał dogodną sytuację, by otworzyć wynik spotkania. Sytuacji jednak nie wykorzystał.

W drugiej części meczu ŁKS grał już lepiej. Potwierdził to w 75. minucie Aleksander Ślęzak, który po szybkiej akcji zanotował bramkę dla gości, strzelając tuż przy słupku. Wydawało się, że gospodarze wyrównają stan meczu, jednak w 78. minucie dobrej sytuacji nie wykorzystał Potakowski. Chwilę później w poprzeczkę trafił Mirecki i goście mogą mówić o sporym szczęściu, jeśli chodzi o wywiezienie trzech punktów z boiska rywala.

III Liga 27 września 2014, 15:00 - Tomaszów Mazowiecki