niedziela, 10 sierpnia 2014

III Liga: ŁKS - GKP Targówek 1:1.

2n8zrckŁódzki Klub Sportowy zremisował z GKP Targówek 1:1 (0:0) w meczu zamykającym 1. kolejkę III ligi łódzko-mazowieckiej. Po słabej pierwszej połowie w drugiej łodzianie zdecydowanie dominowali i udokumentowali to bramką. Gospodarzom nie udało się dowieźć prowadzenia do ostatniego gwizdka i podzielili się z przyjezdnymi punktami.

W pierwszej połowie nic szczególnego się nie działo. Na początku przewaga należała do gości jednak z biegiem czasu do głosu zaczęli dochodzić łodzianie. ŁKS przeprowadzał więcej akcji pod bramką rywali jednak nie potrafił skutecznie zaatakować. Bliscy szczęścia byli: Adam Patora i Łukasz Staroń.

Dopiero po przerwie podopieczni Wojciecha Robaszka wskoczyli we właściwe tory i zepchnęli przyjezdnych do defensywy. W dalszym ciągu łodzianie mieli jednak problemy z wykończeniem akcji. W 56. minucie w końcu drogę do siatki znalazł Staroń. Wydawało się, że kolejne bramki są tylko kwestią czasu, ale ŁKS nadal raził nieskutecznością. W 60. minucie goście wybili piłkę z linii bramkowej. Kilka minut później po strzale Roberta Sieranta piłka odbiła się od słupka. Niewykorzystane okazje zemściły się w 84. minucie. Szymona Gąsińskiego zdołał pokonać Przemysław Sieczko. Do ostatniej minuty gospodarze szturmowali bramkę gości jednak Witold Rudnicki już w tym meczu nie skapitulował i łodzianie musieli podzielić się punktami. To duża niespodzianka.

III Liga 10 sierpnia 2014, 18:00 - Łódź

ŁKS Łódź - GKP Targówek 1:1 (0:0)
Staroń 56.                    Sieczko 84.

ŁKS: Gąsiński - Salski, Zimoń, Sierant, Mysona - Cupriak (27. Filipiak), Ślęzak, Różycki, sarafiński - Patora (78. Kowalski), Staroń (89. Zaleśny)

GKS: Rudnicki - Mierzwiński, Żurawski, Jarczak, Romanow - Papież (58. Kropiewnicki), Piekarz (77. Polit), Rokicki (90. Sawicki), Tokaj, Kolasiński (64. Dobkowski) - Sieczko

Żółte kartki: 59′ Adam Patora, 82′ Dawid Sarafiński, - 86′ Przemysław Sieczko

Sędziował: Tomasz Skopiński (Skierniewice)

Widzów: Mecz bez publiczności (kara za odpalenie rac).