wtorek, 15 lipca 2014

Sparing: ŁKS - Warta Sieradz 1:1.

1148868_488004974619409_23345863_nPiłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego zremisowali 1:1 z Wartą Sieradz w pierwszy sparingu w okresie przygotowawczym. Spotkanie rozegrano na boisku MOSiR przy ul. 6 sierpnia 71.

ŁKS objął prowadzenie w 41. minucie pojedynku. Po uderzeniu Michała Zaleśnego piłka odbiła się w polu karnym od ręki jednego z obrońców i sędzia podyktował jedenastkę, którą na bramkę zamienił Artur Golański. W 72. minucie wyrównujące trafienie dla Warty zanotował Mariusz Kalemba.

12 lipca 2014, 11:00 - Łódź (stadion Orła)

ŁKS Łódź – Warta Sieradz 1:1 (1:0)
Golański (’41k)             Kalemba (’72).

ŁKS: Szymon Gąsiński (’46; Adam Sekuterski) – Jacek Karbowniak, Szymon Salski, Krzysztof Brodecki (’60; Radosław Jurkowski), Adrian Filipiak (’46; Michał Bielicki) – Artur Golański (’46; Łukasz Adamski), Aleksander Ślęzak, Przemysław Różycki (’46; Krystian Wojtczak), Dawid Sarafiński (’46; Konrad Puchalski) – Olaf Okoński (’46; Igor Świątkiewicz; ’70; Rafał Krysiak), Michał Zaleśny (’46; Mateusz Krysiński).

Warta: Adamek – Swędrowski, Pankowski, Łochowski, Sosnowski – Wiśniewski, Piotr Kobierski, Idzikowski, Bartłoszewski – Marcin Kobierski, Diego Bezerra oraz Hrynowiecki, Anikson, Kalemba, Kowalczyk.