czwartek, 22 maja 2014

Okiem kibica: ŁKS - Czarni Rząśnia 3:0.

21 maja 2014 - godz.18:00 - Łódź

Kolejne widowisko na przeciętnym poziomie z przeciętnym przeciwnikiem jakim jest drużyna z Rząśni.

Naszczęście Ełkaesiacy przerwali złą passe dwóch meczy bez zwycięstwa u siebie, bo pokonali drużynę gości 3:0 i tym samym zrewanżowali sie za jesienną porażkę 2:3.

Pierwsza połowa spotkania to tylko jedna bramka Adama Patory i słaby mecz w wykonaniu naszych chłopaków. Należy dodać że sędzia tego spotkania robił wszystko żeby przeszkodzić jak się tylko da Ełkaesiakom "nagradzając" ich co chwilę żółtym kartonikiem. Naszczęście pan ten nie przeszkodził nam w zdobyciu kompletu punktów.

W drugiej połowie spotkania oglądaliśmy już trochę lepsze spotkanie po drugiej bramce Zaleśnego Rycerze wiosny już kompletnie zdominowali zespół gości i trzecią bramkę zdobył jak zwykle najlepszy na boisku Dawid Sarafiński i takim też wynikiem zakończył się kolejny mecz w drodze do awansu do III ligi.

Miejmy nadzieje że kolejne mecze w wykonaniu naszych chłopaków będą dostarczały nam już tylko samych radości i na parę kolejek przed końcem sezonu będziemy świętować awans do III ligi z pierwszego miejsca bo tylko to wchodzi w grę.