piątek, 31 stycznia 2014

Sparing: Termy Uniejów - ŁKS 1:3.

Piłkarze ŁKS na turnieju w Verze Sport
Piłkarze ŁKS wygrali drugi sparing zimą. Tym razem pokonali Termy Uniejów, które występują w V lidze.

Trener ŁKS Wojciech Robaszek w spotkania w Uniejowie postawił na niemal identyczną jedenastkę, która niedawno pokonała Włocłavię Włocławek 2:0. Jedyną nowością był występ Konrada Przybylskiego, byłego bramkarza Concordii Piotrków.

Termy nie okazały się niezbyt wymagającym rywalem dla ŁKS. Zwłaszcza w pierwszej połowie łodzianie mieli zdecydowaną przewagę, którą udokumentowali dwoma golami. Najpierw sytuację sam na sam wykorzystał Dawid Sarafiński, a na 2:0 podwyższył Olaf Okoński.

Od początku drugiej połowy ŁKS znów mocno nacisnął i zdobył kolejną bramkę. Tym razem gol padł po dobitce, a jego autorem okazał się Łukasz Adamski. - To był przyzwoity sparing, a pierwsza połowa w naszym wykonaniu była naprawdę dobra - ocenia Jakub Skrzypiec, asystent Robaszka.
W sparingu w barwach ŁKS nie zagrali Kamil Woźniak i Adam Patora. Pierwszego zatrzymały w Łodzi sprawy zawodowe, a Patora przebywa na obozie naukowym.

W niedzielę o godz. 13 ŁKS zagra z trzecioligowym Mechanikiem Radomsko. Spotkanie odbędzie się w Kleszczowie.